KONST / Litografier / Färglitografi 7431005
nr 743 1005
Karel Appel
(1921-2006), Holland
Färglitografi , Karel Appel (1921-2006), 83/130, signerad 1973, motivets mått: 50x66, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 27 februari 2012
kl 18:00:00
1.600 kr
2.100 kr
1.800 kr
2.000 kr
27 feb
Karel Appel
Läs mer om Karel Appel